Opinie

Spaniuchy zaczęłam używać od kiedy córka miała kilka miesięcy. Wcześniej w nocy spała słabo i do tego tylko przytulona do mnie i ciągle byłam niewyspana, ale po zastosowaniu tej poduchy zaczęła spać dużo lepiej. Przytulala się do niej, a ja miałam więcej miejsca do spania Używamy jej do teraz choć córka ma już prawie 1,5 roku. Służy jej jako ochraniacz od szczebelkow łóżeczka. Polecam Spaniuche.

 

Martyna (mama Bianki)

     mmmm    

Poduszka, którą otrzymaliśmy w prezencie okazała się nieodłączna podczas snu u Dominika:) Mały zawsze odwracał główkę w jej stronę, wtulał się, po czym zasypiał. Generalnie nawet sen był dłuższy przy niej. Można rzec, iż poduszka dawała mu na swój sposób "bezpieczeństwo" :) Poduszka nie tylko spełniała funkcję przytulanki, była również ochraniaczem szczebelek. Jak dla mnie strzał w 10:) 2w1 robi robotę :)

 

Kasia (mama Dominika)

        
     
     
     
     

Z moich obserwacji wynika, że dziecko śpiące ze Spaniuchą ma poczucie, jakby przytulało się do mamy(...). Nie twierdzę, że Spaniucha rozwiąże wszystkie Wasze nocne problemy, ale może okazać się bardzo pomocna.

 

Wyprawkowy Konsjerż z Terta czy Flanela

   
Ze Spaniucha Kosma spi od ponad roku. Korzystamy z niej przy drzemkach w czasie dnia. Początkowo tworzyła swoiste legowisko dla Mlodego w ramach naszego dużego lozka, zapobiegala niepotrzebnym wycieczkom i wypadaniu. Obecnie Kosma utozsamia Spaniuche z miejscem do drzemek, wtula się w nia, mości, opiera. Jej dobre działanie widac szczególnie w czasie mniej spokojnych momentów, np. przy zabkowaniu.
 
Ula (mama Kosmy)
     
     
     
     
     

Córka ostatnio bardzo lubi przytulać się do miękkich kocyków oraz maskotek. Kiedy pierwszy raz położyłam koło niej spaniuchę momentalnie się w nią wtuliła. Bardzo ją polubiła i chciała wszędzie ze sobą zabierać ???? 

Pierwsza noc była dla mnie zaskoczeniem. Córka bardzo szybko usnęła wtulając się w spaniuchę. Byłam w szoku! Zauważyłam, że dziecko rzadziej wybudza się w nocy. Szkoda, że nie miałam jej przy pierwszym dziecku.

 

Wioleta

 

 Zastanawiałam się czy Spaniucha to dobry wybór dla mojego pięciolatka i muszę powiedzieć, że lepiej nie mogłam wybrać! Janek bardzo szybko ją zaakceptował, a ja mam wrażenie, że znacznie lepiej mu się śpi dzięki niej. Lubi przytulać się do poduszki i jak sam mówi, ma wrażenie, jakby przytulał się do mojej ręki. Stopniowo zaczęła zmniejszać się liczba nocnych pobudek.

Ola

     

 

 

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl