O poduszcePoduszka Spaniucha otula dziecko podzas snu, dając mu poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Jej rozmiary pozwalają mu na przytulenie jej rączką - lub nóżką :) . 

 

W łóżku rodziców wydziela dzieciom przestrzeń, w której czują się bezpieczniejsze i nie są narażone na niechciane przygniecenie. W łóżeczku spełnia funkcję ochraniacza przed uderzeniem w szczebelki.

 

Poducha przeznaczona jest dla dzieci powyżej 1 roku życia, więc jest to idealny prezent na pierwsze urodziny. W przypadku młodszych dzieci może z powodzeniem służyć w zabawie czy jako ogranicznik podczas przewijania. 

 

 

Spaniucha przeznaczona jest zarówno dla dzieci śpiących w łóżku z rodzicami, jak i we własnym łóżeczku. Poduszka jest duża: 110 cm x 58 cm. O wiele większa, niż inne poduszki dla niemowląt. Nie "zgubi się" więc pod kołderką.

  


 

 Skąd pomysł na taką poduszkę?

 

Pierwszą Spaniuchę zaprojektowała i uszyła Olga (głowa naszej firmy), której syn nie mógł spać bez mamy. Zmęczona leżeniem nieruchomo w nocy i w dzień, wymyśliła poduszkę, do której dziecko mogłoby się przytulić tak jak do ręki mamy. I zadziałało! Unikalny wzór poduszki został zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP.

  

 


 

Materiały

Wnętrze Spaniuchy to bawełna wypełniona hipoalergiczną kulką silikonową (niesypką). Wypełniona jest porządnie - nie spłaszczy się po kilku przytuleniach, nie będzie się też rolować podczas snu dziecka.

Zewnętrzna, zapinana na zamek błyskawiczny warstwa uszyta jest z dziecięcej bawełny (posiadającej certyfikat OEKO-TEX Standard 100)  lub miękkiego, idealnego do przytulania welwetu (100% poliester).

 

 


 

Jak używać poduszki?

Jeśli dziecko potrafi, może zasypiać otulone poduszką. Jeśli nie – usypiaj je tak, jak lubi, a poduszkę połóż przy nim dopiero po jego zaśnięciu w następujący sposób:

 

W trakcie snu dziecko samo znajdzie najlepszy sposób przytulenia Spaniuchy :)

Najlepiej, jeśli mama najpierw sama się z nią prześpi, żeby nabrała najlepszego na świecie zapachu mamy. Dzieci lubią go najbardziej.

Jeśli mama karmi piersią w pozycji leżącej, to nie ma konieczności usuwania poduszki na czas karmienia.

 

 


 

Ważne informacje:

Poduszka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 1 roku życia, u których nie występują ryzyko uduszenia elementami pościeli oraz przeciwwskazania lekarskie. Stosować pod nadzorem osoby dorosłej.

Pranie: poszewka bawełniana - 30 stopni, nie stosować odplamiaczy ani wybielaczy, wirować na najniższych obrotach, prasować na najniższej temperaturze; poszewka welwetowa - 30 stopni, nie stosować odplamiaczy ani wybielaczy, nie wirować, nie prasować; poduszka wewnętrzna (biała bawełna z wypełnieniem) - prać ręcznie, nie stosować odplamiaczy ani wybielaczy, suszyć w pozycji rozłożonej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl